Články
Úvod » Články » Výstava Grüne Woche Berlin
Rychlý kontakt
Mobil: +420 776 145 656
Telefon: +420 494 371 385
E-mail: info@farmaurekyorlice.cz
Články

Specifické podmínky hospodaření

Podél toku Tiché a divoké Orlice v okresech Rychnov nad Kněžnou a Ústí nad Orlicí a po jejich soutoku i podél toku Orlice v okrese Hradec Králové leží mikroregion, jehož specifika jsou natolik výrazná, že zde došlo v roce 1996 k vyhláš...

Výstava Grüne Woche Berlin

obrázekVe dnech 15. až 19.1.2009 jsme navštívili největší mezinárodní potravinářskou, zemědělskou a zahradnickou výstavu v Berlíně. A bylo se na co dívat a ochutnávat. Ve 26 mnohdy třípodlažních halách se střídaly expozice států z téměř celého světa. Kromě toho vystavovaly samostatně některé německé regiony a další jednotlivé firmy. Zaměření na ekologické potraviny, kultura prodeje a přívětivá atmosféra byly největší devizou většiny vystavovatelů.

Letošní patronát nad výstavou převzali Holanďané, kteří díky svému propracovanému zahradnickému a aranžérskému umění dokázali výstaviště proměnit v zahradu plnou kvetoucích stromů, květin a bylin. Bohužel čtyři vystavovatelé z České republiky příliš nezaujali. Pivo jako samostatný exponát, či trvanlivé pečivo není to pravé na výstavu tohoto formátu. A tak si prohlédněte ve fotogalerii sérii fotografií z výstavy a nechte se inspirovat.